Informatie Afdrukken E-mail
Voor wie/wat is het clubhuis bedoeld ?
 
Ons clubhuis is bedoeld als ouderwetse uitvalsbasis in het zwembad voor de afdelingen wedstrijdzwemmen, waterpolo, schoonspringen, synchroonzwemmen, masters en crez. Met vrijwilligers achter de bar willen we proberen een leuke sfeer te creëren waarin we voor, tijdens en na een training of wedstrijd een kopje koffie een glaasje ranja of een pilske kunnen drinken.

Dat kan ergens anders ook maar een bijkomend voordeel is dat na aftrek van de gemaakte kosten, de opbrengsten rechtstreeks terug de vereniging ( afdeling ) instromen.

Hoe moet je het clubhuis reserveren.

Voor grotere evenementen zoals meerdaagse wedstrijden en/of toernooien moet het clubhuis meer dan een maand van tevoren gereserveerd worden in verband met inkoop e.d..

Voor de kleinere evenementen zoals vergaderingen is een week van tevoren voldoende maar er geldt altijd, wie het eerst komt, wie het eerst maait. Meer informatie over reserveringsprocedures is te vinden onder de link 'reserveren' in hoofdmenu.